naKole

MÓJ JEST TEN KAWAŁEK DROGI

  1. WYCIECZKI
  2. LATA
  3. LISTA TRAS
  4. CYKLE Z BICYKLEM
  5. KONTAKT
  6. DOBRE STRONY ROWERU

DROGI PRZYBYTE NA ZIEMI CHEŁMIŃSKIEJ


10 CZERWCA 2018

ZIEMIA CHEŁMIŃSKA

POWRÓT

[ZIEMIA CHEŁMIŃSKA 2018 - DZIEŃ CZWARTY]

Dzi¶ ostatni dzień na ziemi chełmińskiej. Jedziemy do najbliższej stacji PKP. Do Grudzi±dza. Ale rozgl±damy się uważnie i jeszcze na sam koniec kilka ciekawostek wyłapujemy.

TRASA:

j.Kneblowo - Zielnowo - Dębiniec - Piaski - Grudzi±dz

09 CZERWCA 2018

ZIEMIA CHEŁMIŃSKA

PAMIĘCI KACZORA DONALDA

[ZIEMIA CHEŁMIŃSKA 2018 - DZIEŃ TRZECI]Kolejny dzień naszej nie¶piesznej wycieczki po ziemi chełmińskiej. Kierujemy się od wczorajszego popołudnia na północny zachód. A tytuł? Tylko pozornie abstrakcyjny i ¶mieszny. Jak zwykle, pomysł chwili.

TRASA:

j.Chojno - W±brzeĽno - Jarantowice - Radzyń Ch. - j.Kneblowo

08 CZERWCA 2018

ZIEMIA CHEŁMIŃSKA

NIE WIERZ KOBIECIE

[ZIEMIA CHEŁMIŃSKA 2018 - DZIEŃ DRUGI]

Kierujemy się na południe, ale bez konkretnego planu. O założeniu tej wycieczki, żeby się nie męczyć, dzi¶ trochę zapominamy. Jedno drobne wydarzenie, któremu kobieta w żadnym stopniu nie jest winna, decyduje o tym szowinistycznym i stereotypowym tytule.TRASA:

j.Robotno - Bachotek - Brodnica - Niewierz - j.Chojno

07 CZERWCA 2018

ZIEMIA CHEŁMIŃSKA

TEN ZEGAR STARY

[ZIEMIA CHEŁMIŃSKA 2018 - DZIEŃ PIERWSZY]

Pierwszy dzień naszej włóczęgi. Wyruszamy z Iławy i zamysł jest taki, by kierować się na południe. Zamysł ten realizujemy niezbyt konsekwentnie. Przeróżne odkrycia na mapie Pojezierza Brodnickiego, a także inne niezbadane siły nosz± nas w różnych kierunkach.

TRASA:

Iława - Radomno - Nowy Dwór Bratiański - Ł±korz - j.Robotno

11 MARCA 2017

ZIEMIA CHEŁMIŃSKA

TRZY ZAMKI

Wola wspólnego pokręcenia była tak duża, że nie gasiły jej nawet nieciekawe prognozy pogodowe. Po prostu musieli¶my się gdzie¶ wybrać, a, że od roku obiecujemy sobie Grudzi±dz i okolice to tam wła¶nie ruszamy. Oczywi¶cie pojeżdżenie na rowerze może być celem samo w sobie, ale wyznaczyli¶my sobie trzy inne cele. Wszystkie trzy ceglane, gotyckie i pokrzyżackie.

KATEGORIE:

CMENTARZ  ♦  ZAMEK

KATEGORIA: REGION

BORY TUCHOLSKIE  /  DOLINA DOLNEJ WISŁY  /  GDAŃSK  /  KASZUBY  /  KOCIEWIE  /  KOSMOS  /  MAZURY  /  POWI¦LE  /  SUWALSZCZYZNA  /  WARMIA  /  WYSOCZYZNA ELBLˇSKA  /  ZIEMIA CHEŁMIŃSKA  /  ZIEMIA LUBAWSKA  /  ŻUŁAWY

2009 -

PRZESTRZEŃ I CZAS NA KOLE PRZEMIERZA PAWEŁ BUCZKOWSKI