naKole

MÓJ JEST TEN KAWAŁEK DROGI

  1. WYCIECZKI
  2. LATA
  3. LISTA TRAS
  4. MIEJSCA
  5. CYKLE Z BICYKLEM
  6. FILM
  7. KONTAKT
  8. BIBLIOGRAFIA
  9. DSR

CYKLE Z BICYKLEM: W CIENIU OBWODNICY

Cykl relacji z wycieczek do Krępca zwanego niegdy¶ Koryłk± w celu rejestracji zmian, jakich dokonała tu budowa Obwodnicy Południowej Gdańska.


01 LIPCA 2010

ŻUŁAWY

W CIENIU OBWODNICY

Krótka wycieczka z Gdańska do Przejazdowa i stamt±d przez Dzięwięć Włók do Krępca i dalej przez ¦więty Wojciech i Lipce do Gdańska.

KATEGORIE:

14 MARCA 2012

ŻUŁAWY

O JEDEN MOST ZA DALEKO

[W cieniu obwodnicy II]

Tym razem bardzo krótka przejażdżka z Lipiec do Krępca i z powrotem. Celem tej wycieczki jest obejrzenie zmian jakie zaszły w Krępcu. Zmian spowodowanych budow± Południowej Obwodnicy Gdańska. Relacja jest nawi±zaniem do mojej letniej wycieczki z 2010 roku.
A rzecz traktuje o tym, jak mieszkańcy Krępca trafili pod most.

KATEGORIE:

25 LUTEGO 2017

ŻUŁAWY

WELCOME TO KORYŁKA

[W cieniu obwodnicy III]

Poczułem nieodpart± chęć odwiedzenia Żuław. Wyszedłem do pracy 4 godziny wcze¶niej i w zwi±zku z tym, że to trochę mało czasu, by poważnie zapu¶cić się na Żuławy musn±łem zaledwie deltę Wisły. Po raz kolejny odwiedziłem Krępiec, do którego to miejsca mam duży sentyment.

KATEGORIE:


KATEGORIA: REGION

BORY TUCHOLSKIE  /  DOLINA DOLNEJ WISŁY  /  GDAŃSK  /  KASZUBY  /  KOCIEWIE  /  KOSMOS  /  MAZURY  /  POWI¦LE  /  SUWALSZCZYZNA  /  WARMIA  /  WYSOCZYZNA ELBLˇSKA  /  ZIEMIA CHEŁMIŃSKA  /  ZIEMIA LUBAWSKA  /  ŻUŁAWY

2009 -

PRZESTRZEŃ I CZAS NA KOLE PRZEMIERZA PAWEŁ BUCZKOWSKI