naKole

MÓJ JEST TEN KAWAŁEK DROGI

  1. WYCIECZKI
  2. LATA
  3. LISTA TRAS
  4. MIEJSCA
  5. CYKLE Z BICYKLEM
  6. FILM
  7. KONTAKT
  8. BIBLIOGRAFIA
  9. DSR
DROGI PRZEBYTE W 2022 ROKU
 

08 LISTOPADA 2022

KOCIEWIE

NA DACH KOCIEWIA

Wybrałem się w miejsce zalegaj±ce od lat na li¶cie Miejsc, Które Muszę Zobaczyć. Czasem to, co leży tuż za miedz±, musi poczekać dłużej na odkrycie. Ale jest. Dokonało się. Jednodniowa wycieczka z jednym tylko celem, ale też z jedn± niespodziank± po drodze. Zapraszam.

TRASA:

Piesienice - Więckowy - Skarszewy - Łęgowo

10-13 CZERWCA 2022

KASZUBY

SPŁYW ZBRZYCˇ

Po jedenastu latach od naszego pierwszego i jedynego spływu kajakowego ¦więt± Rzek±, postanowili¶my znów spróbować. Wybrali¶my Zbrzycę - drugi, co do wielko¶ci, dopływ Brdy. Z opisów wynikało, że jest to szlak łatwy i niezwykle malowniczy. Tylko jedna z tych informacji okazała się prawdziwa.

TRASA:

Sominy - Le¶no - Widno - Laska - ¦luza - Swornegacie;

13-16 MAJA 2022

POWI¦LE

WOKÓŁ GIZERKA

Wokół Gizerka to moja kolejna peregrynacja na terenie należ±cym do dawnej Pomezanii w poszukiwaniu ¶ladów po Prusach. To trzy i półdniowa trasa wokół, jak to pisz±, najdłuższego jeziora w naszym kraju. I o ile można j± odbyć w jeden dzień, ja dałem sobie prawie cztery. Bo poszukiwanie, bo zwiedzanie, bo filmowanie... bo TAK!TRASA:

Iława - Szymbark - Siemiany - Zalewo - Iława

DROGI PRZEBYTE W 2022 ROKU
 KATEGORIA: REGION

BORY TUCHOLSKIE  /  DOLINA DOLNEJ WISŁY  /  GDAŃSK  /  KASZUBY  /  KOCIEWIE  /  KOSMOS  /  MAZURY  /  POWI¦LE  /  SUWALSZCZYZNA  /  WARMIA  /  WYSOCZYZNA ELBLˇSKA  /  ZIEMIA CHEŁMIŃSKA  /  ZIEMIA LUBAWSKA  /  ŻUŁAWY

2009 -

PRZESTRZEŃ I CZAS NA KOLE PRZEMIERZA PAWEŁ BUCZKOWSKI